יום שישי, 20 בנובמבר 2015

תגובות מהחברים של נטע

לפני כחודש  פרסמנו את הפוסט  הסיפור של נטע קריץ  , סיפור שזכה כידוע לכיסוי תקשורתי רחב 

בעקבות הפרסום קיבלנו עשרות  פניות למידע נוסף וגם תלונות שקשה למצוא את כתובת המייל לתגובות ובקשות ולכן העברנו אותה לתחילת העמוד בכל מקרה המייל שלנו הוא PADIVORCE@GMAIL.COM  

למרבה הצער קיבלנו גם פניות אחרות הכוללות דברי נאצה וקללות ובחרנו לצטט רק אחת מהן ( הוצאנו את השמות בכדי שלא לפגוע בצנעת הפרט ) 

להד"ם! הכל שקרים והסתה המגיעים ממטבחה (המצחין)של ( השם נמחק ונשמר במערכת ) . שכידוע ולפי בית הדין וחוות דעת המומחים הוא המתעלל, והמתנכר לילדים עוד בהיותו משוטט בבית כנשוי וכאויב! הילדים סבלו ולא רצו אותו. מה שהביא להסתלקותו (ביה"ס הודיע שפונה לגורמי רווחה בנדון). הילדים היוו עבורו נטל כספי כדבריו. נא לדייק בעובדות. היחידה שהכניסה את המונחים "הסתה" ו"ניכור הורי" היא ( השם נמחק ונשמר במערכת ) שכך לאורך השנים ציטטה רק את עצמה.וזה מה שהיא מנסה להמשיך ולעשות. כל המומחים התנגדו להתראות הילדים איתו מפאת הנזק שיגרם להם. קיראו! אבל הוא גם לא דרש!הכל כסף. שוד וגזל. קומבינות, ופלילים.
הצדק ינצח. העובדות ישנן. מי שירצה לדעת ימצא. על הרופאה הנפלאה, האדם היוצא דופן כבר נאמרו כל הסופרלטיבים

לא ידוע לנו מי כתב את התגובות האלה אבל מתוך פוסטים דומים שהתפרסמו ברחבי הרשת כמו 
מטעם  מי שקורא לעצמו  מכירי העובדות לצדק!  בתגובה לכתבה 

התעלומה שהסעירה את הרשת: איך הפכה הרופאה המצליחה לחסרת כל ?

אפשר להניח שמדובר גם אם לא בנטע קריץ עצמה הרי בקבוצה של תומכיה וחבריה  או כאלה שרואים את עצמם ככאלה .  

נשלח על ידי מי שנשלח,  הפוסט הזה נותן דוגמא מצוינת של תהליך ההסתה ההוריות ויותר מזה הצצה לתהליכים הנפשיים של הורה מנכר שהרי ברור מהתגובה שמדובר באדם שעצמו מעורב בתהליך של הסתה הורית , ומה מאפיין , בראש ובראשונה , את התנהלותו של אדם כזה ( גבר או אישה ) ?

1. דמוניזציה - הצד השני מתואר כמפלצת ובמילים קשות - אויב , שוד , גזל , קומבינות פלילים  

2. חד ממדיות - הצד השני ,ההורה המנוכר  , לא קיים, אין לו רצונות , רגשות , אי אפשר להרגיש אליו אמפטיה , לא ניתן להגיד עליו אפילו מילה טובה אחת . אם נשתמש במילה כזאת חלילה ייסדק באחת השריון שמגן עלינו מול מעשה הנבלה שעשינו ( למעשה חטפנו וגזלנו מההורה המנוכר את ילדיו  והרסנו במעשינו את חייהם  של ילדינו) ונצטרך להסתכל על דמותינו במראה ואז נראה את עצמנו כפי שאנחנו , מי שפגע והתעלל בילדיו על מנת להתנקם בבן/בת  זוגו .

3. נרקסיסם קיצוני - אנחנו( ההורה המנכר וכל ההורים המנכרים האחרים  ) פשוט נפלאים - או כמו שמופיע בפוסט "הרופאה הנפלאה, האדם היוצא דופן כבר נאמרו כל הסופרלטיבים",. אף מילה של צניעות , הרהור של אפשרות של טעות פשוט "כבר נאמרו כל הסופרלטיבים"( נאמרו אבל לא נחמיץ עוד אחד בהזדמנות זו ...)

4. מי שלא מסכים איתי פשוט מנוול - אם מישהו חושב שאני טועה הרי הוא מנוול , רשע ושקרן כמו שמופיע בפוסט התגובה באתר שלנו "הכל שקרים והסתה המגיעים ממטבחה (המצחין)של XXX"  ולצורך העניין לא משנה מה יגידו עלי בתי המשפט , פסיכולוגים או עובדים סוציאלים , כולם משקרים 

מכל הסיפור העצוב זכרו דבר אחד חשוב , אם אתם עומדים בפני גירושים ובן הזוג שלכם נוקט שפה שיש בה את המאפיינים האלה , היזהרו ,אתם עומדים לאבד את ילדיכם אם לא תעשו את הצעדים הנכונים .

ניכור הורי הוא אחת הצורות הקשות והאכזריות ביותר של התעללות בילדים שלא לדבר על הסבל שנגרם להורים המנוכרים ההופכים להיות "הורים שכולים לילדים חיים " אם התופעה לא מטופלת בזמן לא ניתן להתגבר עליה בהמשך!אין תגובות: